Ознака: Бред Пит

Сцена

Анџелина Џоли има ДВОЈНИЧКА

Светот секогаш и се воодушевувал на Анџелина Џоли, а од неодамна убавината се „дуплираше“, откако заради неверојатната сличност се прослави Челзи Мар од Шкотска.Инстаграм профилот на Челзи има повеќе од […]

Сцена

Првите фотографии од венчавката на Бред Пит и Анџелина Џоли

.Конечно во јавноста излегоа првите фотографии од венчавката на најубавиот пар на планетата, Бред Пит и Анџелина Џоли. За потсетување, парот се венчаше на Карибите на католичкиот Божиќ 2012 година. […]

Сцена

Мајк Тајсон го затекнал Бред Пит во кревет со поранешната сопруга

Во едно од неговите интервјуа, познатиот светски боксер Мајк Тајсон откри интересен факт за холивудската ѕвезда Бред Пит. Имено, кон крајот на осумдесетите, Тајсон го затекнал Пит во кревет со неговата […]