Ознака: бритни спирс

Сцена

Бритни Спирс изгуби на суд: Пејачката останува под „ропство“ на нејзиниот татко!

Барањето на Бритни Спирс по 13 години да го лиши нејзиниот татко од функцијата старател беше одбиено Судијката Бренда Пени, која го надгледува случајот Бритни Спирс, го одби барањето на […]

Сцена

Кој кого копира: Бритни Спирс во костим каков што има Јелена Карлеуша?

Бритни Спирс неодамна објави серија фотографии во неонски костим за капење. Дали Бритни Спирс краде идеи од Јелена Карлеуша или обратно? Овие две sвезди очигледно имаат ист вкус за облекување. […]

Сцена

Вознемирувачко видео: Бритни Спирс си го скршила стапалото додека танцувала

Бритни Спирс на Инстаграм објавила болна снимка од моментот кога го скршила стапалото додека танцувала. 38-годишната танчерка танцувала во студио, а потоа се слуша вознемирувачкиот звук од кршењето. Бритни паднала […]

Контроверзни фајлови

Видео: Илуминати- окото кое гледа се!

Илуминатите се тајни и доста влијателни и силни организации во кои членуваат нај значајните и моќни луѓе во денешницата. Еве некои од целите на илуминатите: 1. Создавање на светска влада. 2. […]

Сцена

Бритни Спирс ги “извади” големите гради, а потоа го покажала својот таен талент

Пејачката на фановите им ја покажала и својата уметничка страна.Бритни Спирс им открила на своите многубројни фанови што прави во слободното време. Овој пат, пејачката на Инстаграм објавила една секси […]