Ознака: бронхитис

Живот

Моќта на мајката природа: Излечете кашлица и бронхитис по природен пат

Кашлицата и бронхитисот можете да го излечите со природни лековиЛек за искашлување 1 лажица вода 1 лажица мед 2 лажици маслиново масло 2 лажици лимонов сок Сите состојки помешајте ги […]