Ознака: бруер

Кошарка

Неверојатниот Бруер му донесе победа на Денвер

Екипата на Денвер ја продолжи победничката низа во НБА лигата, откако благодарение на Кори Бруер ја победи Филаделфија со 101:100.Бекот на Денвер реализира три слободни фрлања на 2,1 секунди до […]