Ознака: Бруклин Бекам

Сцена

Ова е новата девојка на Бруклин Бекам, синот на Викторија и Дејвид

Семејството Бекамови живее мирен и хармоничен живот, но секогаш се под будното око на јавноста. Најстариот син Вруклин има нова девојка за која многумина тврдат дека е иста Викторија. Нјезиното […]

Сцена

Бекам направи тетоважа во чест на мајка му Викторија

 Најстариот син на Викторија и Дејвид Бекам, 18- годишниот Бруклин, објави фотографија на својот Инстаграм профил од нова тетоважа.Тетоважата е во чест на неговата мајка и има испишано „MUM“ на […]