Ознака: бубачка

Занимливости

Среде емисија во живо, бубачка и шеташе по вратот- српската водителка со неочекувана реакција

Малку морничава ситуација се случила во програма на српската телевизија „ТВ Прва“, кога на водителката, средe пренос во живо од студиото, голема бубачка почнала да ѝ шета по вратот. Интересно […]