Ознака: був

Занимливости

Совршено лице на був: Со дрон случајно снимил „мистериозен” феномен на снег

Снимката која се појави на интернет покажува дека Британецот Крис Бароу (59), со дрон „фатил“ феномен, кој инаку е карактеристичен за житните полиња и повеќето филмови со вонземјани. Бароу снимил […]

Видео

Ова храбро бувче блокираше сообраќај!

Шерифи во Америка, мораа на кратко да го сопрат автомобилот, моради мала блокажа на патот…Преслатко, пуфкасто бебе бувче, залута на улица, додека тие ја вршеа секојдневната патрола во градот. Полицајката, […]