Ознака: Валандово Брдо

Црна хроника

Камион се преврте на Валандовско Брдо

Камион со струмички регистарски таблици утрово се преврте на Валандовско брдо при што со телесни повреди се здобил возачот.   Од СВР Струмица информираат дека сообраќајката се случила во 6 часот […]