Ознака: валдез

Меѓународен фудбал

Виктор Валдез прв пик на Арсенал

Лондонски Арсенал, ќе се обиде во летниот преоден рок да го договори трансферот на голманот на Барселона, Виктор Валдез.Англиските медиуми пренесуваат дека Арсенал е подготвен за трансферот да издвои 11,5 […]