Ознака: валентајн

Сцена

Познатиот српски пејач на денот на вљубените ја запроси својата девојка- за оваа глетка сонува речиси секоја девојка

Популарниот српски рапер Цоби сподели фотографии со своите фанови како и видео снимка која буквално ги разнежни фановите поради тоа што тој го направи на денот на вљубените. Имено тој […]

Вицотека

Дечко добива “корпа“ на Валентајн и тоа преку јавна порака

“Корпа“ за Валентајн е последното нешто што дечко би го очекувал од својата девојка за празникот на вљубените.  Но, оваа приказна е малку поинаква. Лаура од Манчестер не само што […]

Сцена

Што доби Наташа Беквалац за Денот на вљубените?

Како што доликува на денешниот празник и Влада Вуксановиќ и купи подарок на неговата љубена. Како што пренесува српскиот портал „Plusonline“ младиот манекен на Наташа и купил чоколадна торта во […]

Љубов и секс

Што мажите не треба да купат за Денот на вљубените?

Доколку сакате да ја изненадите вашата со посебен подарок бидете внимателни да не постигнете спротивен ефект. Прочитајте кои подароци не се за овој ден: Прегратка И покрај тоа што вашата […]