Ознака: Ванда Икарди

Инстаграм Фото

Ванда Икарди провоцира со разголени фотографии

Ванда Икарди провоцира со разголени фотографии Менаџерката и сопруга на напаѓачот на ПСЖ, Мауро Икарди, провокативната Ванда Икарди, повторно ги разгоре страстите и фантазиите кај нејзините обожаватели со две нови […]

Сцена

Аферата со Карлеуша потсетува на најголемиот секс скандал со Ванда Икарди

Со години наназад фудбалскиот свет беше сведок на љубовната афера која во 2013 година се случи во Серија А, во чија главна улога беа Ванда Икарди, Макси Лопез и Мауро […]