Ознака: Ваљон Беља

Македонија

Беља до Заев: Ако за една недела ви умрат 6 новороденчиња, дефинитивно имате проблем со човечноста

Ваљон Беља, разрешениот економскиот директор на Клиниката за гинекологија и акушерство преку Фејсбук повторно му се обрати на премиерот Заев. – Ако за една недела ви умираат 6 (шест) новородени […]

Живот

Министерот Филипче го разреши директорот на ГАК Ваљон Беља

Министерот за здравство Венко Филипче денес го разреши економскиот директор на Клиниката за гинекологија Ваљон Беља. Во пост на Фејсбук Беља вчера ја обвини својата колешка Викторија Јовановска, директорка на […]