Ознака: вереница

Сцена

Дарко Лазиќ наздрави со вино, а потоа го покажа трудничкиот стомак на свршеницата

Познатиот пејач Дарко Лазиќ откако ја преживеа тешката сообраќајна несреќа во октомври минатата година, речиси и да го живее својот втор живот.   View this post on Instagram   ❤?❤ […]

Сцена

Дарко со трудната свршеница се сели во Швајцарија: Лазиќ ја напушта Србија!

Дарко Лазиќ е толку многу среќен што по втор пат ќе се оствари во улогата на родител, што заборави и на здравствените проблеми со кои се бори откако пред еден […]

Сцена

Ражнатовиќ не се одвојува од вереничката: Вељко летува со девојката и со мајка му

Вељко Ражнатовиќ го исполни ветувањето и по победата во бокс меч во Кончарево, својата вереничка Богдана Родиќ ја однесе на летување во својата вила на Кипар. Наследникот на Цеца Ражнатович […]