Ознака: Весна Змијанац

Сцена

Се МРАЗАТ, а ќе седнат една покрај друга: Оваа пејачка пристигнува во жирито на „Ѕвездите на Пинк“ и нема да добие ниту ДЕНАР, а ќе ѝ го загорчи животот на КОЛЕШКАТА!

Продукцијта овие денови интензивно преговара со Весна, а пејачката наводно без премногу  размислување се согласила да учествува во „Ѕвездите на Пинк“, доколку Пинк и ја прости казната од 50. 000  […]

Сцена

Не може да ги гледа: Весна Змијанац донела неочекувана одлука!

Весна Змијанац неодамна го продала станот на Вождовац! Таа се одселила од зградата во која живее нејзиниот поранешен вереник Жељко Рстиќ бидејќи не може да го  гледа со новата девојка […]