Ознака: Ве чекаме во Скопје!

Ракомет

Претседателот и премиерот со иста порака до шампионите-Ве чекаме во Скопје!

Претседателот, Стево Пендаровски го следеше натпреварот “Вардар“-“Веспрем“ во едно од скопските кафулиња заедно со својот син и поранешниот ракометар на “Вардар“ Наумче Мојсовски, објави “Плусинфо“. “Вечер за славење, RK Vardar […]