Ознака: ВИДЕО-СНИМКА

Сцена

ФОТО: Фановите БЕСНИ на Џастин: Дали се ова можните кадри од неговата секс-снимка?

Поп пејачот Џастин Бибер, веќе неколку недели ужива во врската со манекенката Софија Ричи, а фотографиите кои се појавија неодамна, предизвикаа хаос на интернет.На фотографиите се гледа како тие двајца […]