Ознака: Виери

Љубов и секс

Паника во Серија „А“ – Порно актерка спиела со Виери, Тони, Амбросини…

Оваа порно актерка со објава на својот Твитер профил ја шокираше целата Италијанска Фудбалска Лига откако објави дека спиела со бројни фудбалски ѕвезди од оваа лига. Леа Ди Лео тврди […]

Меѓународен фудбал

Виери: Пипо зема телефонски броеви од девојки на трибините

Бобо Виери откри како неговиот пријател ја води една од селекциите на фудбалската школа на Милан, во центар на вниманието на Пипо биле девојките на трибините. Кристиан Виери проговори како […]