Ознака: викендов суво

Вести Македонија

Викендов стабилно, од понеделник врнежи и пад на температурите

Денес и утре времето ќе биде стабилно со ниски утрински температури. Минималните денес ќе се движат од -7 до 2 степени, а максималните од 6 до 13 степени. За недела се […]