Ознака: Вики Миљковиќ

Црна хроника

Навредите од Карлеуша беа само шоу: Вики Миљковиќ и изрази искрено сочувство за загубата

За време за музичкото шоу “Ѕвездите на Гранд“ пејачката Вики Миљковиќ често се расправа и трпи навреди од Јелена Карлеуша, но во реалноста се покажа дека тоа е само поради […]

Сцена

Синот ја посрамоти пред камери: Вики се обиде да го замолчи, но тој го откри нешто за неа

Пејачката Вики Миљковиќ со сопругот Ташкет го има наследникот Андреја, кој пред камерите откри детаљ на кој пејачката не се надеваше. Вики го донесе синот на снимањето на новиот спот, […]

Сцена

Вики конечно открива во каков однос е со Цеца!

Еден член на жирито музички натпревар “Гранд ѕвезди”, пејачката Вики и нејзината колешка, фолк ѕвездата Цеца Ржнатовиќ, веќе некое време се шпекулира дека не се во добри односи. Иако Вики секоја […]

Сцена

Дали зневте дека постои! Ова е родениот брат на Вики Миљковиќ

Тој останал во родниот Ниш, каде се занимава со свој бизнис, кој потполно ќе ве изненади.Српската пејачка Виолета Вики Миљковиќ, не некој која приватниот живот и семејството го прикажува на […]

Сцена

ШОКАНТНО! На Вики и се слоши поради навреди,дојде и брза помош!

Во последните седмици на емисијата Звезде Гранда нападите на Вики Миљковиќ од страна на останатите членови на жирито се се побрутални и поагресивни.Дури неколку пати доживеала толкави непријатности со какви […]

Сцена

„Плачеше 20 минути, многу ја боли што ја сметаат за шаторска пејачка и што…“

Меѓу членовите  на жирито на популарното шоу „Ѕвездите на Гранд“ се одвива вистинска драма.Имено Вики Миљковиќ му поставила ултиматум на Саша Поповиќ дека доколку   не влиае на жирито  да не […]

Сцена

Фотографијата која кружи на Интернет: Нема да верувате како Вики изгледала порано

На Инстаграм профилот „Благодарност до пластичарот“ се појави фотографија на која може да се види како Вики изгледала претходно, а како изгледа денес.Популарната пејачка и член на жирито од музичкото […]