Ознака: викторија'с сикрет

Сцена

Адријана Лима се прости од „Викторија’с сикрет“

Вчеравечер во Њујорк се одржа спектакуларна ревија на модната куќа „Викторија’с сикрет“, а една од најпопуларните манекенки, Адријана Лима, последен пат прошета по пистата со препознатливите крилја на грбот. Популарната […]

Мода

Адриана Лима конечно откри како се вратила во топ-форма

Адриана Лима пленеше со својата убавина пред неколку дена на големата писта на модниот спектакл “Victoria's Secret”, каде таа блесна како најголема ѕвезда. Освен успешната кариера и идеалното тело, таа е […]