Ознака: Викторија Бекам

Сцена

Секогаш совршено ‘скоцкана’: Викторија Бекам докажа дека и дома може да изгледаме елегантно!

И додека со години наназад водечкиот моден ‘must have’ во гардероберот на секоја жена беше мал црн фустан, новото нормално и пандемијата на коронавирусот оваа сезона променија многу нешта. Помина […]

Мода

Викторија Бекам во фустан кој секоја жена треба да го има во својот плакар!

Поранешната спајсица и модна дизајнерка, Викторија Бекам, отсекогаш била позната по својот добар моден стил кој го разви во бизнис. Сè што облекува станува предмет на желби на вљубеничките во […]

Нега и убавина

Конечно е откриено – Како познатите убавици „без шминка“ изгледаат апсолутно совршено?

Од Адел до Џеј Ло, sвездите деновиве сакаат да го „рекламираат“ својот природен изглед и со своите „no makeup“ фотографии докажуваат дека се најубави дури и без грам шминка на […]

Сцена

Животот и беше во опасност, па затоа се криеше на тајна локација: Викторија Бекам денес полни 46 години!

Викторија Бекам е во окото на јавноста уште од самиот почеток на нејзината кариера, а поранешната „Спајс“ девојка и денес е успешна дизајнерка и претприемачка. Британската дизајнерка и поранешна пејачка […]

Сцена

Што се случува со кралицата на модата: Нова модна катастрофа на Викторија Бекам

Порано ја напаѓаа дека се облекува премногу едноставно, па познатата дизајнерка сега отиде во друга крајност. Таа претежно се појавуваше во еднобоен аутфит, а најчесто во црно од глава до […]

Сцена

Таа е една од најпознатите убавици: Овој дел од нејзиното тело изгледа ужасно поради грешка која сите жени ја прават

Ако со години носите непријатни чевли и високи потпетици, тоа сигурно остава последици. Оваа фатална грешка многу ја чинеше и Викторија Бекам, која важи за една од најубавите жени на […]

Сцена

Познатиот пар фатен на дело: Се бакнувале јавно иако тоа многу ретко го прават

Фудбалерот Дејвид Бекам и неговата сопруга Викторија “уловени“ се во еден редок момент како искажуваат љубов на јавно место. Иако не се познати по јавното искажување на емоции сепак папараците […]