Ознака: Виктор Живојиновиќ

Сцена

Виктор Живојиновиќ проговори за врската со Сандра и откри дали ќе има свадба: „Имам 22 години, а сите сакаат да ме женат“

Најмладиот син на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ, Виктор Живојиновиќ повеќе од една година ужива во емотивната врска со Сандра Миљковиќ. Во последно време многу се зборуваше за нивната врска, […]

Сцена

Александра Младеновиќ открива дали е во врска со синот на Брена, но и за кавгата со Прија

Пејачката Александра Младеновиќ проговори за гласините што кружеа за неа во медиумите. Имаше многу шпекулации дека таа е во врска со синот на Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ и сега таа […]

Сцена

Новата снаа на Брена дојде во нивниот дом и веднаш го направи ова- очигледно има вистина во она што сите го зборуваат за неа!

Сандра Миљаковиќ е девојката на Виктор Живојиновиќ за која сите зборуваат во последните неколку недели. Таа сега покажа и што прави со своето момче. Сандра Миљаковиќ е девојка на синот […]

Сцена

Синот на Лепа Брена вози автомобил од пола милион евра, погледнете ја неговата опасна машина

Виктор Живојиновиќ е моментално во Монако, заедно со најблиските.Таму е и неговата девојка Сандра Миљаковиќ, како и неговата мајка Лепа Брена и таткото Боба Живојиновиќ. Семејството Живојиновиќ ужива во луксузниот […]

Сцена

Најмалиот син на Лепа Брена ја покажа новата девојка

Виктор Живојиновиќ, синот на Лепа Брена не крие која е неговата девојка и објави фотографија на која тие двајцата се бакнуваат. Имено, станува збор за Сандра Мијалковиќ, студентка по српски […]

Сцена

Синот на Брена објави фотографија од одморот на Ибица, заканувачкиот коментар на неговата мајка стана хит

Синот на Лепа Брена овие денови е на одмор на Ибица од каде на Инстаграм често споделува фотографии од рајската убавина. Една таква фотографија која ја објави на социјалните мрежи […]

Сцена

Синот на Брена ослаби 60 килограми, а девојките веднаш го забележаа овој дел од телото кој се повеќе „расте“

Најмладиот син на фолк пејачката Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ веќе подолго време е на диета, а откако загуби 50 килограми и потполно се трансформираше сега ослаби уште повеќе. Младиот Виктор […]