Ознака: вила

Сцена

Лек против депресијата: Џастин Бибер се почасти со вила вредна девет милиони евра

Во последно време пејачот Џастин Бибер поминува низ лош период, а покрај него е неговата сопруга, манекенката Хајли Болдвин. Пејачот не крие дека подолго време е во депресија и дека […]

Сцена

Поранешниот на Северина ја срамни со земја заедничката вила вредна 2,5 милиони евра

Бизнисменот Милан Поповиќ пред три недели ја срамни со земја луксузната вила во која планирал да живее со поранешната сопруга Северина. Имено „кралот на бакарот“ како што го нарекуваат многумина […]

Сцена

Цеца објави фотографија со синот но сите гледаа во еден друг детаљ

Фолк дивата Цеца често објавува фотографии со своето семејство, како уживаат во својата вила.Ова утро таа ги изненади фановите со уште една таква фотографија во која е во прегратките на […]

Сцена

Ураганот „Ирма“ ја уништил луксузната вила од милион евра на Лепа Брена во Мајами

Балканската музичка ѕвезда Лепа Брена е очајна поради ураганот „Ирма“.Страшниот ураган го погоди и Саут Бич, елитен кварт во Мајами каде Брена има луксузна вила од милион евра. Според српските […]

Сцена

Ѓоковиќ градат вила во Србија

Семејството на Новак Ѓоковиќ гради вила во Србија, а Новак со семејството го посетиле градилиштето. Со Новак на разгледување била и сопругата Јелена и двајцата биле воодушевени. Новак е презадоволен […]