Ознака: вилијам

Сцена

Фото- Кејт и Вилијам на Карибите

Објавени се фотографии од војвотката Кетрин бремена во бикини. Објавувањето на приватните фотографии од војвотката Кетрин и принцот Вилијам наидоа на остро реагирање од кралското семејство. Италијанското списание “Chi”, кое […]