Ознака: Винс Вон

Сцена

Уапсен познат актер

Американскиот актер Винс Вон е приведен во близина на Лос Анџелес поради возење во алкохолизирана состојба. Актерот бил приведен при рутинска контрола на неговото возило, а освен за возењето во […]