Ознака: високи цени

Балкан

Изгор цени на омиленото место за летување на Македонците: Вечера во ресторан ќе ве чини 100 евра

Хрватска е едно од омилените места за летување, но оваа година е изгор скапа. Цените на храната се како и минатото лето, додека за омилените закуски на плажа ќе издвоите […]