Ознака: витка линија

Занимливости

8 закони поради кои Јапонците се едни од најслабите жители на светот

Постои посебен систем на исхрана кој го препорачува Владата на Јапонија, а тој систем активно се користи ширум земјата. Тој систем е развиен од 2000 година од страна на неколку […]

Живот

Пробајте го овој напиток, и преку ноќ изгубете половина килограм! А за месец дена резултатите се фантастични!

Забрзајте го  метаболизомот со овој прост  напиток!За да му  помогнете на организмот да продолжи да ја вари храната дури и  кога спиете и  со  тоа да го  забрзате  метаболизмот, потребно  […]

Сцена

Сопругата на Огнен Амиџиќ се соблече и ги исплаши фановите

Сопругата на познатиот водител Огњен Амиџиќ, Данијела Димитровски и покрај тоа што е мајка на тригодишен син успеа да ја сочува витката линија.Данијела објави фотографија во бикини која предизвика многу […]