Ознака: вишок килограми

Сцена

Популарната пејачка „уловена“ во необично издание, вишокот килограми си го прави своето…

Познатата пејачка Кели Кларксон ковија што во 2002-та година победи на американски идол, денес целосно е сменета. Кели Кларксон, одредено време беше во центар на јавноста, а сега била фотографирана […]

Сцена

Шехерезад покажа како изгледа нејзиното тело по бременоста: Се пошегува на сметка на вишокот килограмии и стриите

Бергузар Корел се гордее со сите стрии и целулитот кои ѝ ги подари мајчинството. Турската актерка сподели фотографии на кои позира во бикини, четири месеци по раѓањето на второто дете. […]

Сцена

Доби вишок на килограми, па јавно призна за нејзината болест- Фановите во неверување од зборовите кои ги изговори Анабела

Пејачката Анабела Атисај прв пат во јавноста сподели вест дека боледува од болест која и предизвикала покачување на тежината. Анабела Атијас во моментов има вишок на килограми, а сето тоа […]

Сцена

Популарната српска пејачка во неочекувано издание: Два дена не се пресоблекла, а шета и со маска на лицето – Полгледнете

Некогаш атрактивната и најпосакувана пејачка Ана Николиќ, денес има на себе неколку килограм повеќе и се чини како да не води сметка за својот физички изглед. Пред неколку дена папараци […]

Сцена

Тања Савиќ се соблече на плажа, па ги потенцираше вишокот килограми, фановите веднаш и возвратија

Некогашната учесничка на „Ѕвездите на гранд“ Тања Савиќ студените денови во Белград ги замени со топлиот рај на земјата во овој момент, а тоа е Австралија. Имено пејачката која со […]