Ознака: виљаш боаш

Меѓународен фудбал

Андре Виљаш Боаш призна дека Бејл би можел да замине

Андре Виљаш Боаш одби да ја исклучи можноста за продажба на крилниот играч на Тотенхем, Герет Бејл, и покрај неговата одлична изведба против Ливерпул, каде Тотенхем славеше со 2-1.  Португалскиот […]