Ознака: влезници

Ракомет

Од среда се менуваат сезонските билети за натпреварот Металург – Динамо Минск

Ракометниот клуб Металург информира дека, од среда, почнува продажбата на влезниците за натпреварот Металург – Динамо Минск, за сите оние кои поседуваат сезонски билети за групната фаза од Лига на […]

Ракомет

Влезници за натпреварот Металург-Силкеборг преку „КупиКартиЗаСе“

Ракометниот клуб Металург го промени партнерот за продажба на билети за натпреварите од Лига на шампионите во ракомет, при што склучи договор за соработка со продажната мрежа на „КупиКартиЗаСе“.Новина во […]