Ознака: водителка

Живот

Непријатно е, ама ние навикнавме да молчиме, „Молчи да не се замериш“, „Молчи, ќе слушне некој“…: Водителката Обучина ја поддржа Милена Радуловиќ молчејќи во емисијата

„Регионот го мачи иста мака, тоа е јасно. Сите молчиме за работи за кои не би смееле. Така сме научени. „Молчи да не се замериш“, „Молчи, ќе слушне некој“… тоа […]

Живот

Атрактивна шпанска водителка вежба јога гола на снегот

Атрактивната шпанска водителка Кристина Педроче ѝ пркоси на снежната бура Филомена на свој начин. Таа излезе надвор на снегот за да вежба јога сосема гола. На Instagram ја следат скоро […]

Занимливости

Водителката со задник од „милион долари“ сними видео во танга

Мексиканската водителка на временска прогноза Џенет Гарсија (28), која медиумите ја прогласија за најсексапилно ТВ-лице, на Инстаграм сподели видеоснимка во која гордо го покажува најголемиот адут – својот задник.   […]

Занимливости

Среде емисија во живо, бубачка и шеташе по вратот- српската водителка со неочекувана реакција

Малку морничава ситуација се случила во програма на српската телевизија „ТВ Прва“, кога на водителката, средe пренос во живо од студиото, голема бубачка почнала да ѝ шета по вратот. Интересно […]

Занимливости

ВИДЕО: На водителка и падна заб среде вести, реакцијата е хит

Гледачи на украинската телевизија TCH доживеаја неочекувано шоу кога водителката Маричка Падалко изгуби заб среде вести во живо. Камерата, се разбира, сними сè, а видеото брзо започна да се споделува […]

Сцена

Најзгодната водителка на временска прогноза во светот

Џенет Гарсија има совршено тело и поради тоа стана голема интернет сензација. Гордо го покажува нејзиното тело и постојано ги усреќува обожавателите на Instagram, објавувајќи нови секси фотографии. Џенет е […]

Сцена

И се јавила на колешката од работа да и каже дека ќе задоцни- во тој момент налетал автобусот и се слушнало само едно нешто

Водителката на Пинк Деа Ѓурѓевиќ е тешко повредена во сообраќајната несреќа која се случила рано изутринава близу болницата „Др. Драгиша Мишовиќ“. И додека лекарите се борат за нејзината рака за […]

Балкан Вести

На српската водителка Деа Ѓурѓевиќ на сред улица автобус и ја откинал раката (ВИДЕО)

Утрово тешко е повредена младата ТВ водителка Деа Ѓурѓевиќ откако автобус на Јавното сообраќајно претпријатие и ја откинал раката на местото каде нешто по шест часот се случила сообраќајна несреќа […]