Ознака: водителка

Сцена

Тешка сообраќаjна несреќа: Познататата српска водителка останала без рака

Тешка сообраќајна несреќа се случила во близина на болницата „Др Драгиша Мишовиќ“, во која настрадала познатата водителка на ТВ Оинк, Деа Ѓурќевиќ. Имено, како што пренесуваат српските медиуми, водителката имала […]

Сцена

Најсексапилната водителка на временска прогноза без цензура

Жанет Гарсија многумина ја сметаат за најсексапилна водителка на временска прогноза во светски рамки. Убавицата од Мексико е често активна на социјалните мрежи, а особено на Инстаграм има илјадници следбеници, […]

Сцена

Водителката на „Ѕвездите на гранд“ се надмина себе си со два шлица

Една од најпопуларните водителки во моментов е познатата водителка на музичкото шоу „Ѕвездите на гранд“ која важи за заштитно лице на шоуто. Водителката на Гранд, убавата Сања Кужет, пред камерите […]

Живот

Поради еден детаљ на фустанот на водителката емисијата била прекината, а таа добила отказ

Откако пред екраните се појавила во ваков фустан, емисијата била прекината по што водителката добила отказ. Една од најпопуларните водителки во Кувајт, 29-годишната Амал Ал Авади, водителка на многу познат […]

Сцена

Никогаш не носи градник пред малите екрани: Италија не се пласираше на СП, оваа секс бомба ќе ја гледаме во Русија

Тоа што италијанската фудбалска репрезентација не обезбеди пласман на Светското првенство во Русија идната година не значи дека на мундијалот нема да ги гледаме ниту нивните секси спортски новинарки.Имено голем […]

Сцена

Беше омилено ТВ лице па ја снема од сцената-Еве како изгледа денес познатата водителка

Сите се сеќаваат на водителката на „48 часа свадба“ Ирена Спасиќ, која по 11 години се повлекла од ТВ екраните.Таа минатата година на 28 ноември застанала на лудиот камен, а […]

Сцена

Водителка направила голем гаф среде емисија во живо

Дека гафовите се случуваат најчесто на емисиите во живо, веќе навикнавме, но на пцовки уште не.При завршување на прилогот, се слушнал гласот на водителката која сочно пцуела, но изгледа дека […]

Сцена

Водителката на ТЛЗП на егзотично патување со својата пријателка

Марија Килибарда отпатува на егзотична дестинација за накратко да се одмори од работните обврски.Познато е дека водителката обожува да патува и топлите краеви се вистински избор за неа. И додека […]