Ознака: водителка

Сцена

Сите се смеат на колената на оваа водителка, но никој не ја знае вистината

Во утринската програма на ХРТ се појавила водителка со изгребани колена, а тоа било доволно за да започне лавина негативни коментари на социјалните мрежи во чиј центар се конотациите од […]

Занимливости

Водителка среде емисија го крена фустанот

Романската ТВ водителка Илинка Вандичи ги шокираше гледачите кога на снимање на емисијата панично го крена фустанчето и го покажа долниот веш. Мислела дека внатре влегол пајак.Натпреварувачите, но и оние […]

Сцена

Поради ова момче водителката од ТЛЗП го изгуби разумот!

Поранешната манекенка а денес позната актерка и водителка на шоуто  „Твоето лице звучи познато“ Нина Сеничар, чије име често се споменуваше во љубовни афери во 2010 и 2011 поради врска […]

Сцена

„Не беше за во нашата куќа“: Свекрвата на Марија ја откри причината за разводот!

Марија Килибарда која ја гледавме во „Твоето лице звучи познато”, на Сител ТВ, стави точка на краткиот брак со кошаркарот Владимир Радмановиќ, а и двајцата премолчеа кои се причините поради […]

Сцена

Убавата водителка конечно го покажа синчето во јавноста

Водителката Сања Кужет е една од најубавите водителки на српските простори, а веќе долго успешно ја води емисијата „Ѕвезде Грандe“.Таа неодамна се породила, но сепак многу брзо се вратила на […]

Занимливости

“Одлично се снајдов во новата задача” – водителка води програма во топлес издание

Манакенката Кајли Морган поради нејзините изразени облини најмногу позирала за календари и магазини наменети за машката публика. Следниот предизвик бил да влезе во водителските води па тоа го направила на […]

Сцена

Поради прашање за пластичните операции, Џејн Фонда ја “изрибала” водителката

Тоа требало да биде сосема вообичаено интервју во кое Џејн и нејзиниот колега Роберт Редфорд ќе го промовираат својот најнов филм “Our Souls at Night”.Многу прашања, одговори и смеа, но […]

Сцена

Водителката Ана Михајловски итно оперирана од тумор

Ана Михајловски напипала израсток меѓу нејзините гради и пазувите поради што итно отишла на лекар каде и е утврдено дека мора веднаш да се отстрани таа маса. На водителката туморот и […]