Ознака: водителка

Сцена

Која македонската водителка вози ваков луксузен автомобил?

Таа го имаше тоа задоволство да ужива во возењето на Порше 911.Водителката Елена Стефановска се пофали пред обожавателите дека имала прилика да ужива во неповторливото искуство во возењето на Порше […]

Видео

Го прегледаа 6 милиони луѓе: Водителка се шокирала кога сфатила што има под масата!

Водителката, за која е познато дека се вика Линарте, одеднаш престанала да чита вести кога слушнала куче како лае во студиото!Црниот лабрадор потоа дошол   до  нејзината маса, се качил и […]

Сцена

Го помните ова мало слатко девојче? Поглднете како изгледа денес!

Во рекламата „Купувајте македонски производи со сонце“, главна улога имаше едно мало и слатко девојченце. Од моментот кога беше снимена рекламата поминаа цели 17 години, а девојчето денеска порасна во […]

Видео

„Полн ми е к*рот од сѐ“: Водителка сочно опсула при пренос во живо!

Водителка на информативната програма на телевизија Пинк, сочно опцула сред вчерашниот пренос на утринската програма.При прикажување на прилог, нејзиниот микрофон по грешка останал вклучен, па гледачите во еден момент можеле […]

Сцена

Таа блеска! Водителката Сања Кужет го покажа трудничкиот стомак и ги стопи сите

Сања Кужет, водителката од „Ѕвездите на Гранд“ е бремена поради што оваа сезона нема да ја гледаме во едно од најпопуларните натпреварувања.Публиката веќе со години ја гледа Сања како водителка […]

Сцена

Новата водителка на Ѕвездите на Гранд открива што ѝ се случило на снимањето на првата емисија: „Јелена Карлеуша ми пријде и…“

Водителката Сања Кужет остана бремена  и  таа одредено време  ги  напушта Ѕвездите на Гранд, а како  нејзина замена  доаѓа ново тв лице. Се работи  за Сања Ќулибрк, водителка на Гранд […]