Ознака: водителка

Сцена

Подарок од 50.000 евра: Водителка на денот на свадбата добила неверојатен подарок од сопругот!

Водителката Александра Јефтановиќ му го кажала судбоносното ДА на Александар Шврака, кој на денот на свадбата одлучил да ја изненади долгогодишната партнерка.„Александра останала во шок кога го здогледала овој посебен […]

Видео

Денес ќе паѓа… хахахаха! Водителка на временска прогноза плачела од смеење среде емисија и не можела да престане!

Извинете драги  гледачи,  се обидувам да се соберам“, рекла водителката Луис Лир.Водителката на ВВС Луис Лир не можела да  престане да се смее во  текот на водењето на временската  прогноза. […]

Сцена

УПС: Водителката покажа повеќе отколку што требаше

Кимберли Гилфојл е позната како една од најзгодните водителки на Фокс Њуз, па воопшто не зачудува фактот дека нејзиниот проблем со гардеробата веднаш ја разбранува јавноста во видеото што едноставно […]

Вести

Колку пари и понудија на водителката за ТЕЛЕФОНОТ СО КОЈ ГО СПАСИ ЕРДОГАН

Водителката на Си-Ен-Ен Турк, Ханде Фират, откри дека нејзиниот телефон преку кој Ердоган испрати порака за спас на Турција, сакаат да го откупат за 250.000 долари.Кога започнал државниот удар, таа […]

Сцена

Македонската водителка во СЕКСИ издание!

Таа веќе некое време е дел од утринската емисија „Ја сакам Македонија“, а со нејзината прекрасна насмевка утрата имаат поведар старт со телевизија Сител.Елена Стојановска ја обожава својата работа, па затоа […]

Видео

Водителка несакајќи “демонстрирала” орален секс

Водителката на утринските вести на една канaтска телевизија, Лиза Дутон, стана хит на Интернет откога ненамерно на гледачите им демонстрираше орален секс. Таа всушност, сакала да објасни што му помогнало […]