Ознака: во групата дечиња

Свет

Хорор во Јапонија: Автомобил влетал во групата дечиња од градинка

Вистински ужас се случи во Јапонија во кој две дечиња загинаа, а десетина се повредени, откако ги прегазил автомобил. Утрово автомобилот влетал во групата дечиња од градинка, на западот на […]