Ознака: во Дубаи

Занимливости

Платиле 100.000 евра за да го дознаат полот на бебето, Дубаи и светот во шок!

Забавите на кои идните родители дознаваат за полот на бебето станаа многу популарни низ целиот свет, а поединци ги сфатија многу сериозно, па затоа се тркаат чијашто волја ќе биде […]

Сцена

Фениксот Карлеуша му ја затвори устата на Врањеш – за секогаш?

Пејачката Јелена Карлеуша замина на патување со сопругот и ќерките Атина и Ника. Иако Душко сам замина во Дубаи, сепак, иако со задоцнување му се придружи и сопругата Јелена, известува […]