Ознака: во текот на ноќта

Вести Македонија

Денес променливо облачно, кон крајот на денот и во текот на ноќта со врнежи од дожд

Времето во земјава денес ќе биде променливо облачно. Кон крајот на денот и во текот на ноќта со врнежи од дожд, претежно во западните делови. Ќе дува слаб до умерен […]