Ознака: второ полугодие

Вести

Почнува второто полугодие, од денеска учениците на настава

По тринеделен зимски распуст, основците и средношколците денеска се враќаат на настава – пред ИТ-уредите или во училишните клупи, за да го продолжат второто полугодие од учебната 2020/2021 година. Според […]