Ознака: вудс

Сцена

Тајгер Вудс и Линдзи Вон: „Да, заедно сме!“

Иако целиот свет тоа го знаеше, двајцата спортисти сега и официјално ја потврдија својата врска. Најпознатиот голфер на планетата на својот сајт објавил кратко соопштение во кое ја потврди врската […]