Ознака: вуксановик

Сцена

Што доби Наташа Беквалац за Денот на вљубените?

Како што доликува на денешниот празник и Влада Вуксановиќ и купи подарок на неговата љубена. Како што пренесува српскиот портал „Plusonline“ младиот манекен на Наташа и купил чоколадна торта во […]