Ознака: ВЦ

Вицотека

Разговараат две плавуши: Вчера го промашив женското ВЦ и…

Разговараат две плавуши:– Вчера го промашив женското ВЦ и влегов во машкото. Замисли му го видов пенисот на шефот.Разговараат две плавуши:– Вчера го промашив женското ВЦ и влегов во машкото. […]

Сцена

Боки 13 со закани: Сите фекалии од балканската сцена ќе ги бутнам во оваа ВЦ шоља

Нашиот шоумен и водител, Бојан Јовановски, познат како Боки 13, неодамна го најави својот кам бек на сцената. А дека е навистина загреан за враќањето во медиумите, покажа и со […]