Ознака: вљубениот ерген

Сцена

Половина милион прегледи за неколку часа- Вљубениот ерген направи растур на социјалните мрежи

Половина милион прегледи за неколку часа- Вљубениот ерген направи  растур на социјалните мрежиВљубениот ерген покажа дека е одличен и во играње кошарка и доби многу прегледи на видеото:   Görüntü […]

Сцена

Вака изгледала лудата Нериман од „Вљубениот ерген” во младоста

Вака изгледала лудата Нериман од „Вљубениот ерген” во младостаНериман од Вљубениот ерген на сите ни остави впечаток со својата улога. Еве како изгледала актерката во младоста. Нериман од Вљубениот ерген […]

Сцена

Омер и Дефне објавија супер вест за фановите

Откако постигнаа голем успех преку ликовите на Дефне и Омер од серијата „Изнајмена љубов“, актерите Бариш Ардуч и Елцин Сангу подготвуваат нешто ново.Имено, во турските медиуми се појави информација дека […]

Сцена

Погледнете како изгледала Дефне како дете

Популарната турска актерка и модел Елцин Сангу или попозната како Дефне од хит серијата „Вљубениот ерген“, како и својот колега Бариш Ардуч ги живее моментите на најголемата популарност.Турските медиуми го […]

Сцена

Онур од „Вљубениот ерген“ се засрами среде емисија

Онур од „Вљубениот ерген“ се засрами среде емисија.Турските актери Бариш Ардуч и убавата Елцин Сангу или попознати како Омер и Дефне, по завршувањето на снимањето од хит серијата „Вљубениот ерген“ […]

Сцена

Ќеркичката на Омер и Дефне ќе ви ги стопи срцата!

Гледачите на турската романтична комедија „Вљубениот ерген“ имаат да погледнат уште многу авантури и премрежја од вљубените Омер и Дефне.Секоја следна епизода ќе биде нова возбуда, смеа, но и тага. […]