Ознака: гага

Сцена

Лејди Гага летово ќе стапне на „лудиот камен“

Најдобрата пријателка на Лејди Гага деновиве за медиумите изјави дека пејачката размислува летово да ја круниса со брак врската меѓу неа и нејзиното момче Тејлор, која ја започнаа во септември […]