Ознака: галерија

Живот

Носталгија на скопјани за духот на старо Скопје – галерија

 Погледенете ја галеријата на фотографии од Скопје низ годините. На сликите е овековечен градот пред повеќе децении, а има и фотографии што датираат уште од 1903 година. Можете да ги […]

Фото

Фото: Поминал цели 17 години во подрумот на својата куќа: Кога ќе видите зошто, ќе кажете дека е невозможно…

Филмовите се неверојатно нешто. Може да не инспирираат на многу нешта, па така филмот „Трка Кенонбол” го инспирирала овој човек да направи не

Фото

ФОТО: Во серијата „Тоскана“ глуми негативец, а погледнете како изгледа Едуардо во приватниот живот!

Во италијанаската серија „Тоскана“ која периодов се емитува на телевизија Сител актерот Едуардо го привлече целото внимание на женскиот