Ознака: гардеробер

Мода

Ултимативен тренд на зимската сезона: Белиот капут мора да се најде во гардероберот на секоја дама со стил

Модните експертите пресудија – белиот капут е ултимативен тренд на зимската сезона. Првата асоцијација кога се во прашање модата и зимата се секогаш некои потемни нијанси, меѓутоа оваа година правилата […]

Сцена

Сон на секоја жена: Раскошниот гардеробер на Мараја Кери

Поп-дивата Мараја Кери ги отвори портите на својот гардеробер во нејзиниот триплекс во Трибека. Погледнете го видеото направено од страна на магазинот Vogue во кое јасно се гледа страста за […]