Ознака: Георгина Родригез

Сцена

По позитивниот ковид тест на Роналдо, се огласи Георгина: „Ти си мојата инспирација“

Откако беше објавено дека Кристијано Роналдо е заразен со коронавирусот, се огласи неговата девојка, Георгина Родригез. Таа на Инста строи објави скриншот од видеоразговор со Кристијано и му испрати порака. […]

Сцена

Георгина сака да меша – заносно танцуваше и покажа каков среќник е Роналдо

Колку Кристијано Роналдо игра во одлична форма во последно време, толку и неговата поубава половина Георгина Родригез игра добро надвор од теретана. Шпанската убавица со новото видео уште еднаш ги […]

Сцена

Знаевме дека Георгина е згодна, но кога ќе видите како танцува ќе сфатите колку Роналдо е среќен човек

Вереницата на Кристијано Роналдо, згодната Георгина Родригез обожава да танцува, а посебно ја сака салсата. Стегната во сиви хеланки во секси издание со чевли за танцување, таа објави видео на […]

Сцена

Фотографија после „односи“ на Роналдо и Георгина? Сите коментираат еден детаљ

Кристијано Роналдо после напорната сезона одмара со својата поубава половина и семејство, а дека ужива во љубовта со Георгина Родригез можете да видите од фотографијата која таа ја објави на […]

Сцена

Свршеницата на Роналдо доби негативни коментари поради пижами од 2 700 евра

Свршеницата на Роналдо, Георгина Родригез ужива во луксуз, а последната фотографија на социјалните мрежи предизвика лавина од коментари. Кристијано Роналдо во текот на својата кариера заработил огромна сума на пари, […]

Сцена

Кога ќе видите како се облече Роналдо се ќе ви стане јасно

Кристијано Роналдо откако е дојден во Италија секојдневно сите очи се вперени кон него, каде излегува, колку голови дава, како се однесува на тренинзите, што прави во слободното време и […]