Ознака: геј клуб

Издвојуваме

Тамара настапи во најпознатиот геј клуб во Лондон

Поп-пејачката Тамара Тодевска настапи во најпознатиот геј -клуб во Лондон, Royal Vauxhall Tavern.  Таа успеа да го наполни клубот со фанови пред кои пееше речиси еден час. Забавата почна на […]

Црна хроника

Мајка на 11 деца два пати го победи ракот, а почина од рацете на терорист во Орландо

Мајка на 11 деца, 49-годишната Бренда Ли Маркез Мекул, била во можност да го победи ракот два пати, но починала во рацете на терорист кога пукал во геј клуб во […]