Ознака: гимнастика

Останати спортови

ВОЗНЕМИРУВАЧКО: Француски гимнастичар скрши нога на ЛОИ во Рио!

Француски гимнастичар се здоби со страшна повреда при настап на Летните олимпски игри во Рио.Имено, Самир Аит Саид ја скршил ногата по обид за правење салто во рамки на квалификациите. […]