Ознака: гинеколошки преглед

Сцена

Нова драма во животот на Рада Манојловиќ: Пејачката стравува! Не може да…

Како што пренесува српски „Скандал“, пејачката Рада Манојловиќ била на рутински преглед кај гинеколог и дознала дека има проблеми со јајниците.Тоа сознание страшно ја исплашило Рада. Таа посакува да се […]